Nejlepší strategie použití pro klady a nevýhody generických drog

Nejlepší strategie použití pro klady a nevýhody generických drog

ObsahVzrušení o tom, co je obecný lék?Některé známé podrobnosti o obecných vs. Drogy značky: Jaký je rozdíl?

Obecný lék je lék, který má přesně stejnou aktivní složku jako lék na značku a také generuje stejný restorativní dopad. Je to stejné při dávkování, bezpečnosti, výdrži, vysoké kvalitě, prostředcích, které funguje, metodu, kterou je přijímána, a prostředky, které je třeba použít.

Obecný lék však může být prodáván až poté, co vypršela licence značky medicína, která může trvat až dvě desetiletí poté, co je lék držitele licence poprvé podán u Spojených států a správy léků (FDA). Obecné léky jsou obvykle mnohem méně nákladné než léky na název ochranné známky, jakmile se dostanou na trh.

To chrání jejich investice do studie o lécích tím, že nabízí drogové podnikání výhradní právo na výrobu a prodávání značky drogy, zatímco licence drží. Když vyprší licence nebo různá jiná období exkluzivity, mohou různí další výrobci poslat FDA zkrácenou novou aplikaci pro léčbu (ANDA) ke schválení na trh obecnou variaci názvu ochranné známky.

FDA musí nejprve povolit všechny generické léky dříve. FDA potřebuje, že generické léky musí mít stejně vysokou kvalitu a stejně silné, čisté a stabilní jako léky na název ochranné známky. Generické léky využívají albenza prodej stejné energetické složky jako značkové léky a také fungují stejným způsobem.

V některých případech mohou s výrobou stále potíže s výrobou. Problémy s sterilitou v závodě, nesprávné označení a dokonce i ztráta síly mohou být problémy s výrobou, ale všechny léky podléhají těmto komplikacím.

Ačkoli generické medicíny energetické komponenty jsou chemicky podobné jejich nejvyšší kvalitě protějšků, běžně se prodávají za levnější cenu než značkové léky. Generics je ekonomičtější kvůli skutečnosti, že výrobce léku nemusí duplikovat počáteční profesionální testy na výkon a bezpečnost a zabezpečení, což snižuje náklady na uvedení na trh.

Generic Drug – Pravdy

Typicky. Když je generický lék počáteční přijímán a uvádí na trh, ceny mohou být i nadále vysoké (i když méně než značkové drogy) po dobu 6 měsíců, protože FDA určitě poskytne prvního společného výrobce „180denní doba trvání exkluzivity“. „180denní exkluzivita“ je jmenována společnému výrobci, který je první, kdo předložil ANDA a také provedl přidanou práci, aby získal obecný lék na trh.

Generičtí výrobci mohou během této doby účtovat větší ceny kvůli skutečnosti, že neexistuje nic jiného společného konkurence. Společné společnosti specifikují, že exkluzivita jim umožňuje uplatnit výdaje spojené s tím, že jsou první, kdo uvedl generiku na trh. Pravidelně se jedná o nevýhodu pro zákazníka, který získává uvíznutí s větší cenou běžnou po dobu 6 měsíců.

V USA předpisy ochranné známky neumožňují běžným lékům vypadat přesně jako léky značky. Obecný lék musí mít přesně stejné energetické komponenty. Barvy, příchutě a specifické různé další neaktivní aktivní složky se mohou lišit, ale účinnost léku zůstává stejná.: Je třeba určit tablet podle jeho značek, tvaru nebo barvy? Využijte identifikátor pilulky ne.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *